تعمیر شیر میترال در حال افزایش است!

جراحی ترمیم و تعویض دریچه میترال بیش از هر نوع عمل جراحی دریچه قلب در سراسر جهان انجام می شود و با توجه به اینکه هفتاد و شش میلیون Baby Boomers در آمریکا اکنون دچار بیماری دریچه قلب هستند یا قطعاً این تعداد احتمالاً افزایش می یابد.

افتادگی دریچه میترال که به آن MVP نیز گفته می شود ، تا حد زیادی شایع ترین بیماری دریچه قلب است. گزارش شده است از هر بیست آمریکایی یک نفر به این اختلال دریچه ای مبتلا است. چهار دریچه قلب ، سه دریچه ای ، میترال ، اروتیک و ریوی ، هنگام عملکرد صحیح ، خون را در یک جهت حرکت می دهند.

دریچه میترال به طور خاص خون را از دهلیز چپ به پایین به بطن چپ منتقل می کند. مانند هر دریچه قلب دیگر ، وقتی دریچه مانند آنچه که قرار بود عمل نکند ، دو برگچه آن به درستی آب بندی نمی شود و نشت دریچه قلب اتفاق می افتد ، یا به عبارت دقیق تر ، دریچه خون را به عقب در دهلیز چپ برگرداند.

طبق کلینیک مایو ، نشت دریچه های قلب می تواند باعث کار قلب بیش هترین متخصص قلب در مشهد از حد با پمپاژ مجدد خون از طریق قلب و بدن شود ، که گاهی منجر به آریتمی قلب ، ضخیم شدن قلب و حتی عفونت می شود.

وقتی پزشک به قلب شما گوش می دهد ، اگر افتادگی دریچه داشته باشید ، ممکن است صدای کلیک یا صدای گرسنه شنیده شود. پزشک یا متخصص قلب شما بعضی اوقات این صدا را برای شما به عنوان سوفل قلبی توصیف می کند.

افتادگی دریچه میترال ، به اندازه کافی جالب توجه ، در زنان بیشتر از مردان رخ می دهد. در حقیقت ، مطالعات نشان می دهد که شش درصد از کل زنان دارای این اختلال شایع در عملکرد سوپاپ قلب هستند.

به طور حتم ، اکثر افراد مبتلا به افتادگی دریچه حتی از وضعیت خود اطلاع ندارند ، زیرا نارسایی دریچه آنقدر شدید نیست که بتواند هیچ درمانی را ارائه دهد ، ترمیم دریچه میترال یا جراحی تعویض کمتر است.

با این حال ، اگر شما یک بیماری نارسایی دریچه شدید تشخیص داده شده باشید ، به احتمال زیاد با نوعی جراحی دریچه قلب روبرو خواهید شد ، خواه این یک روش کم تهاجمی باشد ، یا یک عمل جراحی قلب باز تمام عیار. متخصص قلب و عروق به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که کدام روش برای بهبود وضعیت شما مناسب است.